• DZIEŃ SZALONYCH FRYZUR I  DZIEŃ DZIECKA

• 02.06.2023 10:20
        • 1 czerwca 2023 roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Szalonych Fryzur.
          Uczniowie puścili wodze fantazji, poćwiczyli kunsztowne upięcia włosów i zaprezentowali swoje uczesanie społeczności szkolnej. Nie bali się eksperymentować na głowie, biorąc aktywny udział w jednodniowej metamorfozie.
          Uczniowie prezentowali misterne uczesania i upięcia. Pokazali, że potrafią się bawić, mają dystans do siebie i ogromne zasoby kreatywności.
          W tym dniu dobry humor nas nie opuszczał, a w szkole było gwarnie i kolorowo.
          Wszystkie zdjęcia na szkolnym facebooku.
        • DZIEŃ SZALONYCH FRYZUR-TRENDY 2023

• 18.05.2023 21:04
        • W czwartek 1.06.2023 r. zapraszamy wszystkich uczniów do uczestnictwa w nietuzinkowym wydarzeniu. Po raz kolejny organizujemy Dzień Szalonych Fryzur.
          Drogi Uczniu! Droga Uczennico!
          Już dziś zapisz wspomnianą datę w kalendarzu. Puść wodze fantazji, poćwicz kunsztowne upięcia włosów. Nie bój się eksperymentować na głowie.
          Weź udział w jednodniowej metamorfozie.
          Organizator: Wioletta Rafałowicz