• KARTKI WIELKANOCNE DLA BOHATERÓW

• 30.03.2023 18:01
        • Nasi uczniowie już kolejny raz włączyli się do wspaniałej akcji charytatywnej i wykonali kartki świąteczne.
          Kartki te (1️⃣3️⃣4️⃣ sztuki ‼️) zostały dzisiaj wysłane do Szczecina, a tam zostaną przekazane Bohaterom w ramach VII edycji Wielkanocnej Paczki.
          Dziękuję❤️ uczniom z klas 4-6 za pięknie wykonane kartki świąteczne oraz Paniom: Renacie Rawlik, Małgorzacie Jokiel i Agnieszce Frączak za kartki z klas 1a, 2a i 2b.

Koordynator szkolny akcji: Monika Kubica
        • KARTKI BOŻONARODZENIOWE DLA BOHATERÓW

• 20.03.2023 19:22
        • Już kolejny raz wzięliśmy udział w pięknej ogólnopolskiej akcji charytatywnej  pt. Kartka dla Bohatera. Akcja ta odbyła się w ramach XII edycji Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera. Uczniowie klas 4-6 na lekcjach techniki oraz uczniowie klas 1-3 wykonywali kartki świąteczne z życzeniami płynącymi prosto z serca. Wykazali się niezwykłą pomysłowością i kreatywnością podczas wykonywania tych kartek, które na pewno sprawią ogromną radość i choć trochę umilą świąteczny czas  Bohaterom.

Głównym organizatorem jest Stowarzyszenie "PACZKA DLA BOHATERA" założone w 2010 roku w Szczecinie, przez mł. chor. pchor. Tomasza Sawickiego.

Paczka dla Bohatera

Koordynator akcji szkolnej: Monika Kubica