• ŚWIATOWY DZIEŃ ORDERU UŚMIECHU TO WYJĄTKOWY DZIEŃ

• 28.05.2024 17:47
        • Światowy Dzień Orderu Uśmiechu to wyjątkowy dzień, który ma na celu rozpowszechnianie radości i pozytywnych emocji. W piątek 24 maja 2024 r., w Szkole Podstawowej nr 2 w Dębnie, celebrowaliśmy wspomniane święto. Rodzice uczniów najmłodszych klas przygotowali słodką niespodziankę. Dla całej klasy upiekli gofry. Zapach unosił się po całej klasie, a wszyscy z niecierpliwością czekali na gofrowe smakołyki. Każdy samodzielnie udekorował je dodatkami: bitą śmietaną, owocami, dżemem, cukrem pudrem i kolorową posypką.
          Ponadto uczniowie czytali fragmenty swoich ulubionych książek lub wierszy, które sprawiają im radość i wywołują uśmiech na twarzy. Była to uczta intelektualna przerywana salwami śmiechu.
          Stworzyliśmy plakaty promujące pozytywne myślenie i uśmiech. Wywiesiliśmy je w naszej szkole, w salach, w których spędzamy wiele czasu. Niech przypominają nam o uśmiechu i sympatii. Opowiadaliśmy dowcipy, a także pozowaliśmy do fotografii przyodziani w uśmiech.
          Ponadto uśmiechaliśmy się do wszystkich, których napotkaliśmy. Uśmiech jest zaraźliwy i może poprawić nastrój wszystkim ludziom.
          Każdy uśmiech ma moc rozjaśnienia dnia!
        • KLASA 1 A

• 24.05.2024 10:21
        • Z okazji Światowego Dnia Orderu Uśmiechu rodzice uczniów kl. 1a przygotowali słodką niespodziankę. Dla całej klasy upiekli gofry. Zapach unosił się po całej klasie, a wszyscy z niecierpliwością czekali na gofrowe smakołyki. Każdy samodzielnie udekorował je dodatkami: bitą śmietaną, owocami, dżemem, cukrem pudrem i kolorową posypką. Dziękujemy za "pyszną niespodziankę".
          Uczniowie kl. 1a z wychowawczynią
          I. Grzegorczyk
        • WSPÓLNIE ŚWIĘTUJMY ŚWIATOWY DZIEŃ ORDERU UŚMIECHU

• 17.05.2024 09:33
          W piątek, 24 maja 2024 r., w Szkole Podstawowej nr 2 w Dębnie będziemy celebrować wspomniane święto.
          Proponujemy następujące aktywności:
          -Stworzenie plakatów promujących pozytywne myślenie i uśmiech. Wywieszenie ich w całej szkole.
          -Zorganizowanie sesji fotograficznej. Uśmiechnięci uczniowie pozują do fotografii. Zdjęcia mogą być następnie wykorzystane do stworzenia albumu lub kolażu.
          -Klasowy konkurs na najzabawniejszy dowcip. Uczniowie mogą podzielić się swoimi ulubionymi dowcipami i odkrywać talenty kabaretowe.
          -Uśmiechnięte kanapki na drugie śniadanie. Uczniowie z różnych owoców i warzyw tworzą uśmiechnięte twarze na kanapkach.
          -Czytanie literatury. Uczniowie czytają fragmenty swoich ulubionych książek lub wierszy, które sprawiają im radość i wywołują uśmiech na twarzy.
          Ponadto uśmiechajmy się do wszystkich,  których napotkamy. Uśmiech jest zaraźliwy i może poprawić nastrój nie tylko Tobie, ale i innym ludziom.
          Każdy uśmiech ma moc rozjaśnienia dnia!