• PODZIĘKOWANIE! ZBIÓRKA KARMY 2022

• 12.12.2022 21:01
        • Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę karmy i zabawek na rzecz Schroniska dla zwierząt w Choszcznie.
          Akcja była odpowiedzią na prośbę Urzędu Miejskiego w Dębnie, który był głównym organizatorem pomocy bezdomnym zwierzętom.

Organizator szkolny akcji: Monika Kubica
        • ŚWIATOWY DZIEŃ ZWIERZĄT

• 11.10.2022 19:29
        • Corocznie 4 października obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt. To święto zostało ustanowione, aby zwrócić uwagę ludziom, że zwierzęta są istotami żywymi, a nie rzeczami i mają swoje prawa, które należy przestrzegać. Światowy Dzień Zwierząt został ustanowiony w 1931 roku na konwencji ekologicznej we Florencji i rozpoczyna Światowy Tydzień Zwierząt (World Animal Week) trwający do 10 października.
          Z okazji tego święta uczniowie klas 4-6 wykonali portrety swoich pupili. Niektórzy narysowali zwierzęta, których nie mają w domu, ale które bardzo lubią.
          Prace uczniów można podziwiać na szkolnej wystawie.
          Monika Kubica
          Galeria wszystkich zdjęć znajduje się na
          szkolnym Facebooku.