• KOLOROWANKA ORTOGRAFICZNA
        • 07.12.2021 18:13
        • Członkowie Szkolnego Koła Ortograffiti zaprojektowali kolorowankę ortograficzną dla młodszych uczniów. Projektujący zadanie wybierali słowa według ustalonego wcześniej kryterium - zasady ortograficznej. Zanim uczniowie zaczęli kolorować, sprawdzali pisownię wyrazów w słowniczku ortograficznym i uzupełniali luki w słowach.

Kolorowanki sprawdzały znajomość pisowni wyrazów, zachęcały do sięgnięcia po słowniczek ortograficzny, dostarczając jednocześnie przyjemności.

Galeria zdjęć.

• Ó NIEWYMIENNE
        • 28.11.2021 14:45
        • Szkolny Klub Ortograffiti zaprasza uczniów z klas I-IV do uczestnictwa w aktywnościach, których celem jest utrwalenie zasad ortograficznych i zapamiętanie pisowni trudnych wyrazów. Tym razem zachęcamy do rozwiązania autorskiej krzyżówki, którą zamieszczamy poniżej. Rozwiązaną krzyżówkę należy oddać dla pani Wioletty Rafałowicz do 10 grudnia 2021 r.

Spośród prawidłowo rozwiązanych krzyżówek wylosujemy zwycięzcę, który otrzyma nagrodę książkową.

Zapraszamy!