• 30. WOŚP W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2

• 15.03.2022 19:13
      • Dnia 27 stycznia 2022 roku uczniowie klas 1 – 3 wzięli udział w zbiórce pieniędzy na rzecz 30. Finału WOŚP. Tegoroczna zbiórka odbywała się pod hasłem „Przejrzyj na oczy”. Chętni uczniowie mogli przez dwa dni mogli zakupić losy, które brały udział w losowaniu nagród rzeczowych. Jak co roku, tak i tym razem główną nagrodą był bujany fotel, który wszedł w posiadanie ucznia klasy 3 c Antoniego Kuli. Wielu uczestników akcji otrzymało również nagrody rzeczowe, które zostały ufundowane przez wychowawczynie klas 1 – 3.  W tym roku dzieci zebrały 1456 zł. Wszystkie środki zostaną przekazane na okulistykę dziecięcą.

Bardzo dziękujemy rodzicom, uczniom i koleżankom z klas 1 – 3 za wielkie serce i ogromne zaangażowanie.

Organizatorzy M. Jokiel, R. Rawlik