• DLA CZYTELNIKÓW ,,ARKADII”
        • 03.11.2022 14:58
        • Szkolna gazeta jest miesięcznikiem, który adresowany jest do uczniów, rodziców, nauczycieli i sympatyków naszej szkoły.
          W drugim numerze przedstawiamy, jak przebiegało pasowanie pierwszoklasistów, zachęcamy do podarowania książek bibliotece szkolnej, opisujemy, w jaki sposób uświetniliśmy Dzień Sybiraka, relacjonujemy XX Spotkanie Przyrodników, Dzień Chłopca, Pojedynek z Ortopisem, zachęcamy do udziału w Dniu Marzyciela, promujemy twórczość uczniów naszej szkoły.
          Nie daj się zaskoczyć! Czytaj ,,Arkadię”.
          Arkadia_pazdziernik_2022.pdf
        • CO W TRAWIE PISZCZY
        • 27.09.2022 17:32
        • Redakcja szkolnej gazety wznowiła pracę i zaprasza do lektury ,,Arkadii”.
          Mimo że wrzesień się już kończy, powracamy do apelu z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Relacjonujemy przebieg Dnia Kropki w naszej szkole. Opowiadamy o udziale w akcji Sprzątanie Świata. Sięgnijcie po aktualny numer ,,Arkadii” już dziś.

W imieniu redakcji
          Arkadia_1_2022_2023.pdf