• “ARKADIA” PROMUJE DZIAŁANIA NASZEJ SZKOŁY

• 22.06.2021 13:52
        • Nie od dziś wiadomo, że gazeta szkolna jest formą reklamy. Pokazuje, w czym możemy się pochwalić imponującymi wynikami. Wskazuje kierunek, w którym podążamy, realizując ciekawe projekty i organizując akcje szkolne. Docenia wysiłek uczniów i nauczycieli. Prezentuje te momenty z naszego życia, które napawają dumą naszych rodziców.

Dlatego warto poznać kolejny numer “Arkadii”

Arkadia1.pdf

• Zapraszamy do lektury

• 10.06.2021 10:14
        • Oddajemy w Wasze ręce kolejny numer “Arkadii”.

Cieszą nas Wasze aktywności, zaangażowanie  i sukcesy.

Dzięki szkolnej gazecie dowiedzą się też o nich czytelnicy “Arkadii”.

Redakcja “Arkadii”
          Arkadia-4_2021.pdf

• ZAPRASZAMY DO LEKTURY SZKOLNEJ GAZETY “ARKADII”

• 31.05.2021 12:12
        • W naszej publikacji możecie odnaleźć siebie i wytwory swojej pracy. Staramy się być obserwatorami i przewodnikami po świecie informacji, odkrywamy tajemnice i dzielimy się nimi z czytelnikami “Arkadii”. Dziękujemy za to, że towarzyszycie nam w tej dziennikarskiej przygodzie.

Arkadia.pdf

• SZKOLNA GAZETA "ARKADIA" POLECA

• 11.05.2021 09:27
        • Wydawanie gazetki szkolnej to ciekawy pomysł na promowanie twórczości uczniów oraz wyrabianie nawyku uważnego obserwowania rzeczywistości.

Drogi Uczniu! Droga Uczennico!

Jeśli chcesz mieć wpływ na to, co się znajdzie w kolejnym numerze, dołącz do naszej redakcji. Zapraszamy.

Jednocześnie oddajemy do Twoich rąk  kolejny numer “Arkadii”. Wierzymy, że Cię zainteresuje.
          Arkadia_nr_2_2021.pdf

• LEKCJA JĘZYKA POLSKIEGO W MUZEUM

• 27.04.2021 20:32
        • Dnia 26.04.2021 r. klasa 4a wzięła udział w lekcji muzealnej. Za pośrednictwem komputera znaleźliśmy się w jednym z najciekawszych muzeów Warszawy- w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Podczas warsztatów online prowadzonych przez panią Joannę Dubrawską- Stępniewską  wzięliśmy udział w  krótkich, ale angażujących zajęciach: “Każdy ma głos! Jak Korczak stworzył z dziećmi gazetę?”

Wysłuchaliśmy słuchowiska o Januszu Korczaku, posłuchaliśmy listów napisanych przez dzieci do redakcji “Małego Przeglądu”.

Powyższe aktywności zmotywowały uczniów do ćwiczeń w grupach poświęconych tworzeniu szkolnej gazety. Mam nadzieję, że dzięki warsztatom online skład zespołu redakcyjnego “Arkadii” powiększy się o nowych członków.

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.