• KARDIOIDA W DZIEŃ KROPKI

• 06.10.2022 19:34
        • W ramach innowacji CZTERY PORY ROKU uczniowie  klas 4-6 na lekcjach techniki wykonali swoje pierwsze zadanie. Należało ono do  modułu I-go  z działu JESIEŃ, a były to prace dotyczące Międzynarodowego Dnia Kropki. Z okazji tego święta uczniowie poznali niecodzienną metodę wyszywania, a mianowicie wyszywanie na zwykłej kartce papieru. Nie było to łatwe zadanie, ale każdy uczeń mógł spróbować swoich sił i niejeden z nich odkrył w tym kreatywnym dniu swój talent.

Monika Kubica
        • KREATYWNIE I TWÓRCZO NA LEKCJI JĘZYKA POLSKIEGO W DNIU KROPKI

• 22.09.2022 16:57
        • Uczniowie klasy 6a i 7a wzięli udział w projekcie eTwinning ,,Ja i Kropka”.
          W ramach wspólnie wykonywanych zadań partnerskich stworzyli oryginalne komiksy w formie kolażu. Powstałe w wyniku twórczej pracy komiksy stworzyły zbiór autorskich prac pt. ,,Jak to z KROPKĄ było”. Zajęcia kształciły u uczniów umiejętność tworzenia i redagowania tekstów przy jednoczesnym rozwijaniu ich wyobraźni oraz myślenia kreatywnego, innowacyjnego i krytycznego. Eksperymentowanie z formą i treścią słów zaowocowało pięknymi i ciekawymi pracami.
          Zapraszam do ich obejrzenia.
        • ZDROWE I KREATYWNE POSIŁKI - DZIEŃ KROPKI 2022

• 19.09.2022 15:15
        • Z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki uczniowie klasy 4b przygotowali kreatywne drugie śniadanie. Dominowały zdrowe produkty spożywcze - owoce i warzywa, ale nie zabrakło też łakoci. Uczniowie wykazali się pomysłowością, tworząc postaci zwierząt, np, motyla, sowy, jaszczurki, ślimaka, jeża, kotka. Nikogo nie opuszczał dobry humor, a i apetyt rósł w miarę postępu naszych prac.
          Na zakończenie wszyscy z przyjemnością zjedli tak przygotowany posiłek.
          Dzięki wyobraźni byliśmy w stanie przenieść się w świat bez ograniczeń.
          Zajęcia dzieciom bardzo się podobały, a wyobraźnię wkrótce wykorzystamy w nowej sytuacji.
          Galeria zdjęć.
        • DZIEŃ KROPKI W KLASACH 1-3

• 19.09.2022 15:09
        • Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej włączyli się w obchody Dnia Kropki. Jest to dzień kreatywności, talentów i odwagi. Tego dnia włożyli ubrania w kropki a motywem przewodnim wszystkich zajęć również była kropka. Opowiadanie o Vashti uświadomiło nam, że każdy ma jakieś ukryte zdolności i talenty, które tylko czekają żeby je odkryć.

Wychowawczynie klas I-III
          Galeria zdjęć.
        • KROPKA I JA - BIERZEMY UDZIAŁ W MIĘDZYNARODOWYM PROJEKCIE eTwinning

• 11.09.2022 18:44
        • 15 września będziemy świętować Dzień Kropki, ale przez cały tydzień będziemy rozwijać swoją kreatywność i poszukiwać talentów. Weźmiemy udział w międzynarodowym projekcie eTwinning “Kropka i ja”.
          Głównym celem projektu będzie pokazanie, że każdy może być kreatywny i że prosta kropka może sprawić, iż odkryjemy niezwykłe pokłady twórczej inwencji. Udowodnimy, że świadome łączenie kropek i budowanie relacji to świetna zabawa, a każdy człowiek jest kreatywny. Odkryjemy drzemiący w nas potencjał. Będziemy uczyć się od innych i z innymi. Dowiedziemy, że jesteśmy silni w grupie, ale wierzymy również we własne siły, znamy nowe technologie i potrafimy też tworzyć przy użyciu tradycyjnych form i metod pracy.
          Zapraszamy do wspólnej zabawy i nauki.