• LET'S EXPLORE ENGLISH TOGETHER

• 25.06.2023 11:28
        • Za nami rok współpracy międzynarodowej ze szkołami w Turcji i Hiszpanii w ramach realizacji innowacji Let's explore English together. Uczniowie zaangażowani w projekt pisali listy do zaprzyjaźnionych szkół, kartki okolicznościowe i pozdrawienia. Wielokrotnie łączyliśmy się też online dając uczniom możliwość wykorzystania znajomości języka w praktyce. Wszystkie wspomniane działania znacznie rozwinęły kompetencje językowe, kulturowe i informatyczne uczestników. Kontakty z rówieśnikami z innych krajów bardzo motywowały uczniów do nauki języka angielskiego oraz uświadomiły cel uczenia się.
          Greetings for all involved students and their teachers, especially: İnci Türeli, Hehmet Çal, Emma from Paso a paso school and Roser Ferragut Cassanovas.
          HAPPY HOLIDAYS!!!
        • LET'S EXPLORE ENGLISH TOGETHER

• 23.06.2023 18:23
          HAPPY HOLIDAYS!!!
        • HOW TO GROW CRESS?

• 16.03.2023 18:48
        • Jak uprawiać rzeżuchę? Proste!? Teraz tak😊Właśnie w tym temacie były realizowane aktywności w klasach 1-3 w ramach międzynarodowego projektu SAVE THE PLANET GREEN realizowanego wspólnie ze szkołą Debi Akademi Mersin w Turcji.
          Klasa 1b posiała i pielęgnowała rzeżuchę. Uczniowie praktycznie przekonali się jak ważne w uprawie roślin jest światło, woda i podłoże. Wszystkie klasy poznały nieocenione wartości odżywcze  rzeżuchy oraz prześcigały się w pomysłach w jaki sposób i z jakimi produktami ją spożywać.  Dzieci opanowały również podstawowe słownictwo w języku angielskim niezbędne do przeprowadzenia powyższych aktywności. Przede wszystkim świetnie się bawiły!😊Nauka języka obcego poprzez zabawę i praktyczne jego wykorzystanie jest najskuteczniejsze.
          Justyna Bałko
          Agnieszka Frątczak
          Thank you very much İnci Türeli  for cooperation!
        • SMALL TALKS

• 27.02.2023 19:21
        • Realizując założenia innowacji pedagogicznej Let's explore English together uczniowie klas 1-3 na zajęciach języka angielskiego mieli możliwość rozmawiania z koleżankami i kolegami ze szkoły partnerskiej Debi Akademi Mersin w Turcji. Tego typu działania bardzo motywują do dalszej nauki oraz podnoszą kompetencje językowe uczniów pokazując realne zastosowanie nauczanego języka obcego.
          Danuta Fossa
          Take care our Turkish friends!

• HAPPY LETTERS

• 26.01.2023 19:58
        • Listy naszych uczniów właśnie szczęśliwie dotarły do szkoły Debi Akademi Mersin w Turcji. Dzieci z klas 2A i 2B oraz ich nauczycielka Inci Tureli aktywnie współpracują w realizacji wspólnego projektu, który obejmuje między innymi wymianę korespondencji w języku angielskim.
          Dziękujemy za współpracę!!!!