• „PODARUJ KSIĄŻKĘ BIBLIOTECE”

• 07.06.2023 20:22
        • Do grona darczyńców biblioteki szkolnej dołączyli kolejni uczniowie. Podarowali 15 książek z literatury pięknej dla dzieci. Można obejrzeć je na zdjęciach. Zapraszamy!
        • BEZPIECZNE WAKACJE

• 07.06.2023 20:16
        • Na lekcjach plastyki uczniowie z klas 4-6 wykonali prace plastyczne  na temat przestrzegania zasad bezpieczeństwa w różnych sytuacjach podczas wakacji. Powstała wystawa, do obejrzenia której zachęcamy wszystkich uczniów.
        • WYSTAWA Z OKAZJI DNIA MATKI

• 28.05.2023 18:46
        • Z okazji Dnia Matki wszystkim mamom składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia, radości, dumy z dzieci i spełnienia najskrytszych marzeń. W prezencie uczniowie klas 1-3 pod kierunkiem wychowawców narysowali portrety swoich Mam. Uczniowie z klas 6 na lekcjach techniki przygotowali dla swoich Mam kartki z życzeniami. Zapraszam do galerii zdjęć.
          Opracowanie: Renata Kunisz
        • NIEUSTAJĄCY KONKURS CZYTELNICZY PT. "POŁKNIJ BAKCYLA" – PODSUMOWANIE

• 19.05.2023 19:59
        • Nadszedł czas ogłoszenia wyników konkursu czytelniczego, który trwał od grudnia 2022r, a trwał do maja 2023r. Uczestnicy co miesiąc otrzymywali do rozwiązania różne zadania związane z literaturą w formie krzyżówek, tekstów z lukami do uzupełnienia i innych.
          Za systematyczną pracę i obowiązkowość oraz za udzielenie właściwych odpowiedzi zostali nagrodzeni następujący uczniowie:
          -na poziomie klas 4-5 I miejsce zdobyła Hania Niparko z klasy 4 b, a wyróżnienie Zuzia Sutryk z klasy 5b -na poziomie klas 6-8, I miejsce ma Paweł Kunisz z klasy 6a oraz wyróżnienia dla Oli Ury i Klaudii Jaworskiej z klasy 8b.
          W nagrodę uczniowie otrzymali czekolady ufundowane przez Radę Rodziców, a od prowadzącego konkurs – książki.
          Gratulacje dla uczestników!
          Opracowanie: Renata Kunisz
        • „KAMIENIE NA SZANIEC – BEZ TAJEMNIC” – KONKURS BIBLIOTECZNY DLA KLAS ÓSMYCH

• 19.05.2023 19:35
        • Jeszcze trwają ostatnie powtórki przed egzaminem ósmoklasisty. W bibliotece szkolnej zorganizowany został konkurs ze znajomości lektury pt. „Kamienie na szaniec”. Uczestniczyło w nim 23 uczniów z klas 8a i 8b. Uczniowie na długiej przerwie w czytelni, rozwiązywali test, który zawierał 23 zadania zamknięte i 4 otwarte.
          I miejsce zajęła Agata Moskalik
          II miejsce Julia Kieda