• MOJA NAJPIĘKNIEJSZA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA
        • 05.12.2022 17:05
        • Zapraszamy uczniów klas 1-8 do udziału w szkolnym konkursie na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową. Konkurs będzie w zmienionej formie i polega na narysowaniu w programie graficznym PAINT (ale nie PAINT 3D) szopki. W rysunku nie mogą pojawić się wklejone obrazki z internetu, ale używamy tylko narzędzi z programu PAINT. Należy uwzględnić wyraźne elementy tradycji Bożego Narodzenia. W rogu pracy należy umieścić napis - metryczkę (uczeń, klasa).

Prace należy zapisać w formie obrazka jpg lub png a następnie przesłać mailem na adres: sp2kubica@wp.pl.
          Termina nadsyłania prac 22 grudnia 2022 r.

Monika Kubica, Anna Węgier

• SUKCESY UCZNIÓW KLASY 3A, 3B W KONKURSIE PLASTYCZNYM „BUDUJEMY ŚWIAT BEZ PRZEMOCY”
        • 29.11.2022 19:05
        • 25 listopada w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Myśliborzu odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów w powiatowym konkursie plastycznym „Budujemy świat bez przemocy” organizowanym przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Myśliborzu. Nasi uczniowie zostali laureatami w kategorii klas 1-3.
          2 MIEJSCE
          Fabian Dębowski kl. 3 b
          Zuzanna Zając kl. 3 a
          3 MIEJSCE
          Aleksander Kucharczyk kl. 3 a
          WYRÓŻNIENIE
          Wiktor Skoczylas kl. 3 a
          Bardzo cieszymy się z sukcesów naszych uczniów i serdecznie im gratulujemy.
          Iwona Grzegorczyk, Joanna Turów
        • WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO "ŚWIATŁO ŁUKASIEWICZA"
        • 19.11.2022 10:47
        • Z ogromną przyjemnością przyjęliśmy wiadomość, że czwórka chłopców naszej szkoły otrzymało nagrody i dyplomy w konkursie międzyszkolnym pt. ŚWIATŁO ŁUKASIEWICZA. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Stowarzyszenia Oświatowego  w Dębnie.
          A oto wyniki:

Michał Stefanowicz z klasy 3a