• Dni Otwarte 2019/2020 w Dwójce!

• W dniach 6-9 marca 2020 r. odbyły się w naszej szkole Dni Otwarte dla przedszkolaków.  Uczniowie klas trzecich zaprezentowali występy artystyczne i zabawy ruchowe oraz grę na bum bum rurkach. Na zajęciach w klasach pierwszych nasi mali goście uczestniczyli w grach matematycznych oraz w zajęciach plastycznych. Natomiast uczniowie z klas  4-8 zaoferowali przedszkolakom wiele niecodziennych atrakcji, przygotowano aż 13 stanowisk. Każdy przedszkolak mógł poczuć się małym chemikiem,  wykonać doświadczenia fizyczne, a także dowiedzieć się, jak zbudowane jest ciało człowieka. Nie zabrakło kodowania na macie edukacyjnej Mistrzów Kodowania, układania wieży wg kodów oraz zabawy z Ozobotami. Uczennice z klasy szóstej uczyły budowania z papieru kolorowych kostek sześciennych, nie zabrakło też stanowisk artystycznych. Na zakończenie pobytu w SP2 nasi goście obejrzeli przedstawienie „Rzepka” przygotowane przez uczniów klas drugich.

To był wspaniały i kolorowy dzień, dzień pełen wrażeń! Było nam bardzo miło gościć przedszkolaków, zapraszamy w progi naszej szkoły.

Uczniowie SP2

Galeria wszystkich zdjęć na szkolnej stronie Facebook.

ZAPRASZAMY!

• WAŻNY KOMUNIKAT

• Drodzy Rodzice!
            W związku z ograniczoną pracą szkoły, przy wejściu do placówki została zamontowana skrzynka na listy. Zachęcamy do pozostawiania w niej korespondencji. Można w niej umieszczać także podania do klasy pierwszej.

podanie_do_klasy_I.pdf

• Drodzy Rodzice, Uczniowie

• W związku z komunikatem MEN o zawieszeniu zajęć dydaktyczno-wychowawczych na terenie całego kraju informujemy, że dnia 12 i 13 marca br.w naszej szkole będą odbywały się tylko zajęcia opiekuńcze dla dzieci, którym rodzice nie mogą zapewnić w tym czasie opieki.

Od dnia 16 do 25 marca br.nie będą się odbywały żadne zajęcia dydaktyczne, wychowawcze i pozalekcyjne.W związku z zaistniałą sytuacją 12-13 marca br. obiady wydawane będą bez zmian, natomiast od 16 marca br.zostają zawieszone.

Prosimy śledzić na bieżąco komunikaty Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Ministra Zdrowia i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju.