• SZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „FIRST STEPS IN ENGLISH”

• Po raz pierwszy w naszej szkole miał miejsce  Szkolny Konkurs Języka Angielskiego ,,FIRST STEPS IN ENGLISH'' dla klas I - III . Uczniowie rozwiązywali test sprawdzający wiadomości i umiejętności na danym poziomie.

Oto nasi zwycięzcy:

1 klasy
            Aleksandra Bałko 1a, Mikołaj Tyda 1a, Lena Jaździkowska 1b, Filip Dul 1b

2 klasy
            Marta Zubala 2c, Jan Wydra 2c, Aleksander Pyro 2b

3 klasy
            Filip Świtek 3a, Bartek Wierzbicki 3b, Ewa Bobik 3b

Gratulujemy zwycięzcom oraz życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.

Nauczyciele języka angielskiego:
            Danuta Fossa
            Damian Podstawczuk

• SZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „ENGLISH MASTER”

• Tradycją naszej szkoły jest, że co roku wiosną odbywa się Szkolny Konkurs Języka Angielskiego ,,ENGLISH MASTER'' . Tak też stało się i tym razem. Swoich sił mogli spróbować uczniowie zainteresowani nauką języka angielskiego.

Uczestnicy konkursu rozwiązywali test sprawdzający kompetencje językowe na danym poziomie. Najlepsi otrzymali nagrody, które wręczyła pani dyrektor Magdalena Umińska. Nasi sponsorzy Urząd Miasta Dębna i OSiR wsparli nas nagrodami za co serdecznie dziękujemy.
            Oto nasi zwycięzcy:

Małgorzata Zalech
            Damian Podstawczuk

• WYRÓŻNIENI W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

• Wyróżnieni w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym III Edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pod nazwą „Szczecin i województwo zachodniopomorskie oczami dziecka za 100 lat” została rozstrzygnięta.

Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Aleksandra Bałko klasa 1a Julia Barchanowicz klasa 2b Sebastian Mikulski klasa 2b Maja Cząstka klasa 3b Zuzanna Wiśniewska klasa 3b Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie wszystkim uczestnikom.

• SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

• 10 czerwca  w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród uczniów klas I-III.

Obecnością zaszczycili nas wychowawcy, którzy kibicowali swoim uczniom.  Publicznością byli też  sami recytatorzy, którzy oklaskiwali gromkimi brawami swoje koleżanki i kolegów. Wiersze były ciekawe i barwnie zaprezentowane.

Jury w składzie: dyrektor Biblioteki Publicznej pani Monika Piotrowska, pani Katarzyna Kwiatkowska-nauczycielka języka polskiego w SP1 oraz pani Anna Węgier – nauczycielka  naszej szkoły, wyłoniło laureatów oraz osoby wyróżnione na kolejnych poziomach:

Laureaci:

Kl. 1 - Aleksandra Bałko 1a

Kl. 2 – Maria Makulska 2a

Adrianna Zając  2b

Kl. 3 – Antoni Wolski 3b

Kl. 4-6 – Hanna Tracińska 6a

Jury zdecydowało też o przyznaniu wyróżnień i  wyróżnień specjalnych. Otrzymali je:

Wyróżnienia specjalne:

Hanna Niparko 2b

Lena Grzebalska 2c

Amelia Kożuszek 5a

Wyróżnienia:

Liwia Kopaszewska 1a

Maksymilian Psiuk 1b

Natalia Doroszenko 2b

Oliwia Lenartowicz 2c

Katarzyna Maciocha 2c

Ewa Bobik 3b

Lena Gałan 4a

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki, a zwycięzcy nagrody, które wręczało szanowne jury. Nie zabrakło też pamiątkowych zdjęć.

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców, która ufundowała nagrody.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu w następnym roku szkolnym.

E. Bąk, J. Łazorczyk, K. Matuszewska