• JULIA LAUREATKĄ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

• Uczennica kl. 6a Julia Kaliściak zajęła III miejsce w konkursie "Malowani Ułani" pod patronatem wojewody zachodnipomorskiego. Wręczenie nagród odbyło się w Szczecinie w minioną sobotę. Julka brała w tym dniu udział w turnieju tańca, więc nagrodę odebrali w jej imieniu rodzice.

GRATULIJEMY!!!
            W. JAŚKIEWICZ

• KONKURS Z PIERWSZEJ POMOCY - WYNIKI

• W dniu 29 maja zostały wręczone nagrody za konkursu z pierwszej pomocy. W konkursie brali udział uczniowie z klas 8.

I MIEJSCE ZAJĘŁA WIKTORIA KRZEMIŃSKA Z KL.8B
            II MIEJSCE ZAJĘŁA AGATA MOSKALIK Z KL.8A
            III MIEJSCE ZAJĄŁ TOMASZ OLSZEWSKI Z KL.8A
            Gratulujemy zwycięzcom. Radzie Rodziców dziękuję za zasponsorowanie nagród.
            Organizator konkursu Beata Dziadul.

• WYSTAWA Z OKAZJI DNIA MATKI

• Z okazji Dnia Matki wszystkim mamom składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia, radości, dumy z dzieci i spełnienia najskrytszych marzeń. W prezencie uczniowie klas 1-3 pod kierunkiem wychowawców narysowali portrety swoich Mam.

Uczniowie z klas 6 na lekcjach techniki przygotowali dla swoich Mam kartki z życzeniami. Zapraszam do galerii zdjęć.
            Opracowanie: Renata Kunisz
            Wszystkie zdjęcia na szkolnym facebooku.

• Z POEZJĄ ZA PAN BRAT ...

• Dnia 25. 05. 2023 roku na terenie naszej szkoły odbył się po raz czwarty międzyszkolny konkurs słowno – muzyczny „Łąka słowami malowana”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I – III edukacji wczesnoszkolnej ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Dębnie, Szkoły Podstawowej z Sarbinowa , Szkoły Podstawowej z Cychr, Szkoły Podstawowej ze Smolnicy oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Dębnie.

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przygotować utwór o tematyce wiosennej, podkład muzyczny oraz strój, który ściśle będzie wiązał się z deklamowanym tekstem.
            Celem konkursu było kształtowanie kultury słowa oraz doskonalenie warsztatowych umiejętności recytatorskich oraz budzenie zainteresowania poezją.
            Jury w składzie pani Bożena Ferkaluk, Elżbieta Bąk i Renata Kunisz miały bardzo trudne zadanie w ocenie uczestników. Każdy z nich reprezentował bardzo wysoki poziom.
            Uczniów klas pierwszych było 6, z klas drugich 6, zaś z klasy trzeciej 5.
            Zwycięzcami z każdej grupy wiekowej zostali :
            Klasa III :
            Vanessa Wierzbowska I miejsce SP Sarbinowo
            Barbara Bober II miejsce SP 3 Dębno
            Julian Kopaniecki III miejsce SP Dębno
            Klasa II :
            Maciej Wesołowski SP Cychry
            Amelia Mazur II miejsce SP Sarbinowo
            Aleksander Kruszak III miejsce SP 2 Dębno
            Klasa I :
            Alicja Madera I miejsce SP 3 Dębno
            Zuzanna Kłosowska II miejsce SP 2 Dębno
            Agata Kita III miejsce SP Sarbinowo
            Zarówno laureaci jak i uczniowie wyróżnieni otrzymali nagrody i dyplomy. Było to możliwe dzięki rodzicom, którzy ufundowali nagrody. Poza tym dzięki rodzicom uczniów klasy 2 a i 2 b miejsce, w którym odbywała się uroczystość wyglądała jak prawdziwa majowa łąka. Mogliśmy też za sprawą słodkości poczuć się jak na prawdziwym pikniku.
            Wszystkim towarzyszyła miła i przyjazna atmosfera. Obiecaliśmy sobie, że za rok spotkamy się ponownie.
            Organizatorzy:
            Renata Rawlik i Małgorzata Jokiel