• DRODZY RODZICE

• Wszystkich Tych, którzy nie mogli uczestniczyć w Dniu Otwartym naszej szkoły, zachęcamy do obejrzenia filmiku promującego Szkołę Podstawową nr 2. Film w całości został wykonany przez uczennice klasy 8a: Martę, Anię, Alę i Wiktorię , a pomocą w realizacji projektu służyły panie E. Bąk i D. Podbereska. Życzymy miłego oglądania.
            E.Bąk i D.Podbereska

• ŚWIATOWY DZIEŃ LICZBY PI TUŻ TUŻ!

• Od 2016 roku nasza szkoła aktywnie uczestniczy w obchodach Światowego Dnia Liczby Pi. Święto Ludolfiny przypada co roku na 14 marca.

Dlaczego taka data?
            Ponieważ przybliżenie liczby Pi wynosi 3,14. Święto wywodzi się z USA, gdzie "14 marca" zapisywane jest jako 3.14.
            W tym roku szkolnym zamiast tradycyjnych stoisk matematycznych odbędzie się konkurs klasowy.
            Każda chętna klasa wraz z wychowawcą może wziąć w nim udział.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY‼️

• ŚWIĘTUJEMY 8 MARCA - DZIEŃ KOBIET W NASZEJ SZKOLE

• Dnia 8 marca uczniowie naszej szkoły świętowali Dzień Kobiet. Przedstawiciele Samorządu Szkolnego złożyli wszystkim paniom i dziewczynkom najserdeczniejsze życzenia. W każdej klasie chłopcy wybrali najsympatyczniejszą koleżankę, której wręczono symboliczną koronę oraz okazjonalny medal.

Dodatkowo Rada Rodziców zakupiła dla każdej kobiety oraz dziewczynki w szkole słodki upominek. Na przerwach Samorząd Uczniowski organizował konkursy. Za udział w konkursach można było wygrać słodycze. W tym dniu chłopcy zadbali o to, aby ich koleżanki poczuły się wyróżnione. Były życzenia, upominki i zabawy.

„Dla Kobiet, które znamy, moc życzeń dzisiaj mamy: dużo zdrowia, szczęścia i miłości oraz kwiatów i radości! Wszystkim Paniom Tym pracującym i Tym uczącym się z okazji Dnia Kobiet najlepsze życzenia składają wszyscy panowie”