• „ARKADY FIEDLER - PISARZ, PODRÓŻNIK…”

• W kwietniu nasza szkoła otrzymała zaproszenie do udziału w Ogólnopolskim Konkursie na pracę plastyczną i leporello dla szkół podstawowych noszących imię Arkadego Fiedlera - „Arkady Fiedler - pisarz, podróżnik…”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Toruniu.

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie zostali wyróżnieni w różnych kategoriach:
            • Amelia Kożuszek – zajęła I miejsce w kategorii klas 7-8 leporello “Arkady Fiedler – pisarz, podróżnik...”
            • Kinga Hadała – otrzymała wyróżnienie w kategorii klas 1 – 3 „Kolorowe motyle Arkadego Fiedlera”
            • Hanna Niparko – otrzymała wyróżnienie w kategorii klas 4-6 leporello “Arkady Fiedler – pisarz, podróżnik...”
            • Dorota Bobik – otrzymała wyróżnienie w kategorii klas 7-8 leporello “Arkady Fiedler – pisarz, podróżnik...”

Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim biorącym udział w konkursie.
            Dorota Podbereska

• UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA DYPLOMÓW I MEDALI

• 13 czerwca w Szczecinie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i medali laureatom konkursów przedmiotowych Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Uczeń naszej szkoły, Maksymilian Piotrowski odebrał DYPLOM i MEDAL LAUREATA konkursu przedmiotowego z geografii.

Odznaczenie i dyplom Maksymilian otrzymał z rąk Pani Kurator Oświaty Katarzyny Koszewskiej i Wojewody Zachodniopomorskiego Pana Zbigniewa Boguckiego.
            Gratulujemy Maksymilianowi talentu, ambicji oraz szerokiej wiedzy.
            Życzymy, aby nauka była przede wszystkim Jego życiową przygodą, dającą wiele zadowolenia i wyznaczającą cel.
            Dorota Podbereska