• BEZPIECZNE WAKACJE

• Na lekcjach plastyki uczniowie z klas 4-6 wykonali prace plastyczne  na temat przestrzegania zasad bezpieczeństwa w różnych sytuacjach podczas wakacji.

Powstała wystawa, do obejrzenia której zachęcamy wszystkich uczniów.
            Opracowanie: R. Kunisz

• DLA KLUBU ORTOGRAFFITI

• W szkole przez cały rok działał Klub Ortograffiti, który realizował projekt ortograficzny pod kierunkiem pani Wioletty Rafałowicz. Opiekun koła otrzymał  Certyfikat Innowatora Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w uznaniu za aktywną działalność Klubu Ortograffiti.

Założenie Klubu wpłynęło na ożywienie i unowocześnienie działań pomocowych.
            Ponadto wpłynęło  na:

-zminimalizowanie trudności w uczeniu się,
            -zmotywowanie uczniów do intensywnej pracy,
            -zapewnienie profesjonalnej pomocy uczniom z trudnościami w uczeniu się,
            -zrealizowanie  zadań wymaganych przez MEN,
            -zbudowanie relacji między uczniami.
            Polskie Towarzystwo Dysleksji potwierdziło zrealizowanie innowacji przez Szkołę   Podstawową nr 2 w Dębnie.
            Zapraszam uczniów do współdziałania w kolejnym roku szkolnym.

• PIĘKNO JEST W TOBIE

• Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy 4a Hania Madera zdobyła 1 miejsce w konkursie, którego organizatorem był Burmistrz Dębna - Grzegorz Kulbicki.

Jesteśmy dumni z tego, że mamy tak utalentowaną młodzież. Życzymy dalszych sukcesów. Wychowawca klasy 4a M. Zalech

• KOLOROWE SZEŚCIANY I CZWOROŚCIANY, CZYLI ZABAWA Z WYOBRAŹNIĄ

• Uczniowie klas szóstych w ramach innowacji wykonywali z papieru kolorowe figuy przestrzenne. Wykonane bryły okazały się niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Figury te będą służyć  pomocą podczas lekcji matematyki,  na których omawiane będą własności graniastosłupów i ostrosłupów.

Monika Kubica.