• "GRA PLANSZOWA - MOJA OJCZYZNA" WYNIKI KONKURSU

• W ramach ogólnopolskiej akcji #SzkołaPamięta chętni uczniowie wzięli udział w konkursie szkolnym pt. "Gra planszowa - Moja Ojczyzna".

Konkurs skierowany był do uczniów klas I-VIII i polegał na zaprojektowaniu autorskiej gry planszowej o tematyce historyczno-matematycznej. Zgodnie z regulaminem w każdej grze winny znaleźć się elementy historii oraz matematyki. Zadanie nie było łatwe, ale znaleźli się śmiałkowie, którzy sobie z nim doskonale poradzili. Poziom był wyrównany, a zaprojektowane gry okazały się bardzo ciekawe, z pomysłem i starannie, własnoręcznie wykonane. Nagrody i dyplomy uroczyście wręczyła Pani dyrektor Magdalena Umińska. Serdecznie dziękuję Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.

Autorzy gier:

I miejsce Zuzanna Olszak klasa 6b

II miejsce Kamila Miklas klasa 6b

III miejsce Khrystyna Medvied klasa 6b

Wyróżnienia:

Nikola Jachółkowska klasa 6b

Aleksandra Bałko klasa 2a.

Gratuluję!

Zapraszam bardzo do obejrzenia galerii zdjęć.

Organizator konkursu: Monika Kubica

• MÓJ NAJPIĘKNIEJSZY RÓŻANIEC - WYNIKI KONKURSU

• Z wielką przyjemnością ogłaszamy wyniki I edycji rodzinnego konkursu szkolnego pt. "Mój najpiękniejszy różaniec". Konkurs skierowany był do uczniów klas I - VIII. Liczba uczestników przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, gdyż do konkursu zgłosiło się aż 41 osób.

Każdy z nich wykonał samodzielnie lub z pomocą najbliższych przepiękny różaniec. Wybór tego najpiękniejszego różańca był bardzo trudny. Zgodnie z regulaminem konkursu wzięłyśmy pod uwagę estetykę i staranność wykonania, pomysł, własnoręczne wykonanie elementów różańca, wkład pracy i wykorzystanie materiałów naturalnych. Pojawiły się różańce zawierające materiały drewniane, patyczki, sznurki, fasole, kasztany, dziką różę, ziarna kawy itp.

Przyznałyśmy 4 miejsca główne oraz 8 wyróżnień. Dyplomy i nagrody uroczyście wręczyła uczniom Pani dyrektor Magdalena Umińska.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

Zwycięzcy:

I miejsce Maksymilian Mazurkiewicz klasa 5b

II miejsce Aleksander Rozenblut klasa 6a

III miejsce Hanna Korczak klasa 2b

IV miejsce Antonina Witkowska klasa 4b

Wyróżnieni:

Filip Dul klasa 2b

Kinga Hadała klasa 1b

Oliwia Ostapczuk klasa 8a

Aleksandra Bałko klasa 2a

Marcel Mazurkiewicz klasa 3a

Amelia Głaz klasa 3b

Wiktor Skoczylas klasa 2a

Miłosz Wojniłowicz klasa 5a

Dziękujemy bardzo Radzie Rodziców za ufundowanie nagród. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wszystkich prac uczniów.

Monika Kubica, Anna Węgier.