• UNICEF I SP2 RAZEM DLA DZIECI  Z UKRAINY!

• W ramach VI edycji akcji UNICEF Polska „Wszystkie Kolory Świata” chętni uczniowie naszej szkoły uszyli szmaciane laleczki. Laleczki te były zaprezentowane na szkolnej wystawie, a następnie można było nimi się zaopiekować, przekazując symboliczną darowiznę.

Kwotę w wysokości 160 zł uzyskaną ze sprzedaży przekazaliśmy w całości potrzebującym dzieciom z Ukrainy.
            Serdecznie dziękuję uczniom, którzy uszyli laleczki oraz tym, którzy te laleczki zakupili.
            Za udział w akcji nasza szkoła otrzymała CERTYFIKAT SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNEJ PLACÓWKI.

Koordynator szkolny Klubu Szkół UNICEF
            Monika Kubica

• WYNIKI KONKURSU KANGUR 2022!

• Uczniowie naszej szkoły chętnie biorą udział w konkursach i nieraz zdobywają wysokie wyniki.
            Tak było i tym razem.
            Dwa WYRÓŻNIENIA zdobyli uczniowie z klas trzecich:
            Aleksander Fryntkowski klasa 3b opiekun : Justyna Bałko
            Szymon Stefanowicz klasa 3c opiekun: Anna Wierzbicka.
            Gratuluję!

W tym roku szkolnym do konkursu KANGUR przystąpiło 18 uczniów, byli to uczniowie klas 1-8.
            Z tego miejsca serdecznie gratuluję wszystkim, którzy brali udział w zmaganiach matematycznych i życzę powodzenia w kolejnych rozgrywkach.

Koordynator szkolny konkursu KANGUR

• DZIEŃ PRAW ZWIERZĄT

• 22 maja obchodzimy w Polsce Dzień Praw Zwierząt. Dzień ten przypomina nam, że zwierzęta są istotami czującymi. Zwierzęta czują tak jak ludzie ból i cenią swoje życie. Dlatego należy im się ochrona przed okrutnym traktowaniem.

Dzień Praw Zwierząt jest to ogólnopolskie święto ustanowione przez Klub Gaja – polską organizację ekologiczną. Właśnie 22 maja 1997 roku Sejm uchwalił pierwszą w Polsce ustawę o ochronie praw zwierząt, jako istot żyjących i czujących.

Uczniowie klas 4-6 z tej okazji wykonali plakaty, do których obejrzenia serdecznie zapraszam.

• PRACA STRAŻAKA  W OCZACH DZIECKA

• Podczas Dni Dębna obchodzony był Dzień Strażaka. Uczniowie z klas 4-6  w ramach lekcji techniki wykonali piękne prace w związku z tym świętem.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.