• „TAJEMNICA ZŁOTA”  W 4C

• Czytelnik biblioteki szkolnej Maksymilian Psiuk z klasy 3b, w ramach akcji „Cała szkoła czyta dzieciom” , zaprezentował starszym kolegom  fragment książki z serii Biuro Lassego i Mai. Ta  seria detektywistyczna jest bardzo popularna i chętnie wypożyczana.

Zapraszamy do biblioteki!
            Opracowanie: R. Kunisz

• WIZYTA W BIBLIOTECE

• W poprzednim tygodniu uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w lekcjach bibliotecznych organizowanych przez pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Dębno. Podczas tych wizyt zwiedzali całą bibliotekę, dział dla dorosłych oraz czytelnię. Wszyscy byli zaskoczeni ilością zgromadzonych książek.

Uczniowie poznali pracę bibliotekarza oraz zasady korzystania z biblioteki. Dowiedzieli się, jaką drogę muszą przebyć książki, aby można było je wypożyczyć. Zajęcia były bardzo interesujące i ciekawe. Dziękujemy za czas nam poświęcony i wiedzę, którą zdobyliśmy.

Justyna Bałko, Agnieszka Frątczak

• SZLAKIEM PIASTOWSKIM

• ​​​​​​​Uczniowie klas 4 i 5 wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do Gniezna i Biskupina zorganizowaną przez Biuro Turystyczne TOM - WOJ. To już nasz 4 wyjazd w tym roku szkolnym i również bardzo udany.

Piękna pogoda, ciekawie opowiedziana historia początków naszego państwa i przyjemne towarzystwo zapewniły miło spędzony czas. Zmęczeni, ale zadowoleni zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Wychowawczynie klas 4

Wszystkie zdjęcia na szkolnym facebooku.

• SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSIE PLASTYCZNYM „MARATOŃSKA KOSZULKA”

• Już po raz kolejny uczniowie klas 1-3 biorąc udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 w Dębnie zaprojektowali wzór
            maratońskiej koszulki.

Laureaci:
            Natalia Cygan
            Wiktor Skoczylas
            Wyróżnienia:
            Filip Dul
            Alan Skibniewski
            Alan Kapinus
            Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom, a organizatorom za przepiękne nagrody.
            Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej