• MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ W RAMACH IGRZYSK DZIECI I IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

• W dniu 9.05.2023 roku nasze drużyny dziewcząt wzięły udział w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Drużyna Młodsza zajęła 4 miejsce, a drużyna Starsza przegrała w finale po rzutach karnych i zajęła ostatecznie 2 miejsce.
            Wszystkim gratulujemy👏, a zwycięzcom życzymy powodzenia w zawodach regionalnych ⚽.

• KANGUR MATEMATYCZNY 2023 - WYNIKI!

• Z ogromną przyjemnością chciałabym ogłosić, że w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny  otrzymaliśmy aż trzy wyróżnienia.

W kategorii MALUCH wyróżnienie otrzymują:

• Maksymilian Psiuk z klasy 3b i Jan Wydra z klasy 4c

W kategorii BENIAMIN:

• Filip Jenda z klasy 6a

GRATULUJĘ!

Każdemu uczestnikowi konkursu jeszcze raz serdecznie dziękuję za udział i chęć zmierzenia się z zadaniami matematycznymi oraz za promowanie naszej szkoły w środowisku.

Życzę wszystkim powodzenia w dalszym rozwijaniu zdolności matematycznych.

Szkolny koordynator konkursu Monika Kubica

• OBCHODY ŚWIĘTA KONSTYTUCJI 3 MAJA

• 232 lata temu, w 1791 r., Sejm Czteroletni przyjął ustawę rządową, która przeszła do historii jako Konstytucja 3 Maja. Była to druga na świecie i pierwsza w Europie ustawa regulująca organizację władz państwowych, a także prawa i obowiązki obywateli.

W rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Dębnie odbyły się uroczystości w kościele pw Św. Ap. Piotra i Pawła oraz pod pomnikiem Orła Białego. Liczne delegacje organizacji i instytucji państwowych uświetniły obchody w/w święta. Uczniowie naszej szkoły wystąpili w pocztach sztandarowych Szkoły i Związku Sybiraków.

Opracowanie: R. Kunisz

Wszystkie zdjęcia na szkolnym facebooku.

• CZY ZNASZ TE KSIĄŻKI?

• Z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Praw Autorskich i Książki w bibliotece odbyły się zajęcia czytelnicze, na których uczniowie klas pierwszych, trzecich i szóstych uczestniczyli w głośnym czytaniu fragmentów książek oraz rozwiązywali krzyżówki i zagadki z rekwizytami dotyczącymi  literatury dziecięcej i młodzieżowej.

Uczniowie z entuzjazmem i zainteresowaniem uczestniczyli  w rozwiązywaniu zadań, co widać na zdjęciach!
            Opracowanie: Renata Kunisz

Wszystkie zdjęcia na szkolnym facebooku.