• DO ZOBACZENIA W NOWYM ROKU SZKOLNYM!

• Dzisiejsze zajęcia laboratorium były wspólnymi zajęciami z innymi uczniami szkoły. Zaprosiliśmy do szkolnego laboratorium chętnych uczniów przebywających w świetlicy szkolnej, by wspólne z nami uczestniczyli w zabawach. Razem kodowaliśmy roboty Korbo, pracowaliśmy na macie – zaprogramuj przyszłość oraz przeżywaliśmy wrażenia z okularami VR.

Instruktorami byli uczniowie ze stałej grupy I - Robotyka dla smyka. Mamy nadzieję, że koledzy i koleżanki byli zadowoleni ze wspólnej pracy i zabawy.
            Opiekun grupy Joanna Turów

#laboratorium#laboratoriumprzyszłości#

• KWIATEK DLA BIBLIOTEKI

• Już po raz kolejny uczniowie klas I-III wzięli udział w szkolnym konkursie plastycznym „Kwiatek dla biblioteki”. Poprzez swoje prace chcieli podziękować bibliotece oraz jej pracownikom za cały rok współpracy. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczniowie wykonali 93 prace. Nagrody otrzymali:
            Klasy 1
            I miejsce – Małgorzata Lesiuk kl. 1a II miejsce – Oliwia Szymczak kl. 1a III miejsce – Kaja Bąk kl. 1a

Klasy 2
            I miejsce – Michał Cwojdziński kl. 2b II miejsce – Lena Gnypowicz kl.2a III miejsce – Marcel Peroń kl.2b
            Klasy 3
            I miejsce – Michał Stefanowicz kl. 3a II miejsce –Natalia Cygan kl. 3b III miejsce – Filip Dul kl.3b wyróżnienie – Amelia Blachowska kl. 3a
            I. Grzegorczyk, J. Turów

• "ARKADIA” ZACHOWAŁA W PAMIĘCI WYDARZENIA Z OSTATNIEGO MIESIĄCA

• W bieżącym wydaniu szkolnej gazety przeczytacie, jak obchodziliśmy Dzień Dziecka, Dzień Szalonych Fryzur, dokąd udaliśmy się na ostatnie w tym roku szkolnym wycieczki.

Na wakacje zabierzcie ze sobą okulary, aby chroniły oczy przed słońcem, a już dziś przeczytajcie wiersz Julii o okularach.
            Życzymy wszystkim czytelnikom udanych wakacji.

Arkadia_czerwiec_2023.pdf

• MAMY LAUREATÓW OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO LEON

• Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim konkursie przedmiotowym "Leon". W tegorocznej wiosennej edycji wzięło udział 9768 uczestników z klas I-III z całej Polski.

A oto uczniowie, którzy znaleźli się w pierwszej dziesiątce najlepszych wyników w Polsce:
            Maksymilian Psiuk I miejsce
            Aleksandra Bałko IV miejsce
            Aleksander Cholewiński VI miejsce
            Julian Kopaniecki VII miejsce
            Liwia Kopaszewska VIII miejsce

Wszystkim serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.
            Justyna Bałko, Agnieszka Frątczak