• BOŻONARODZENIOWE PIOSENKI NA JARMARKU ŚWIĄTECZNYM

• Nasi uczniowie Filip Jenda z klasy 3a oraz Marta Zubala z klasy 5c śpiewali piosenki bożonarodzeniowe w języku angielskim podczas Jarmarku Świątecznego 16.12.2023 r..

Gratulujemy talentu i odwagi!!!
            Danuta Fossa
            Małgorzata Zalech

• PODZIĘKOWANIE

• Szanowni Rodzice!
            Drodzy Uczniowie!
            Bardzo dziękujemy za Talenciaki z Lidla.

Za zebrane i aktywowane talony nasza szkoła otrzymała mikroskop.
            Cieszymy się, że wyparliście naszą szkołę, jeszcze raz dziękujemy
            ❤️

• ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE z Anne Frank Oberschule

• W ramach współpracy szkół mieliśmy okazję gościć uczniów i nauczycieli z naszej partnerskiej szkoły Anne Frank Oberschule w Strausbergu. Motywem przewodnim spotkania były zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i związane z nimi tradycje. Wymieniliśmy się kartkami z życzeniami świątecznymi, a nasi goście przygotowali słodkie upominki dla każdego ucznia w szkole i osobiście je wręczyli.

Wspólny posiłek, dekorowanie świątecznych pierniczków, śpiewane kolęd w języku angielskim, niemieckim i polskim, uczestnictwo w lekcji języka polskiego były okazjami do licznych interakcji i dawały możliwość wykorzystania umiejętności językowych w praktyce. Aktywności sportowe miały głównie na celu integrację uczestników, umożliwiały bliższe poznanie się, uczyły współpracy, jak również rozwijały kompetencje językowe i sportowe uczniów. Cieszymy się niezmiernie, że mogliśmy spędzić wspólnie ten przedświąteczny czas w tak przemiłej atmosferze. Dziękujemy bardzo nauczycielkom z naszej siostrzanej szkoły w Niemczech, Magdalenie Ludewig i Annegret Ortner, za ogrom pracy włożony w przygotowanie spotkania, wszystkim zaangażowanym uczniom za wypełnienie przydzielonych im zadań oraz Pani Dyrektor Magdalenie Umińskiej za wielkie wsparcie na każdym etapie realizacji tego projektu.

Danuta Fossa, Małgorzata Zalech

• KARTKA DLA BOHATERA Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

• Serdecznie dziękuję uczniom klas 4-6, którzy przyłączyli się do akcji charytatywnej Kartka dla Bohatera. Akcja ta odbyła się w ramach XIII edycji Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera.
            Uczniowie wykonywali kartki na lekcjach techniki.

Głównym organizatorem akcji jest Stowarzyszenie "PACZKA DLA BOHATERA" założone w 2010 roku w Szczecinie, przez Tomasza Sawickiego.
            Paczka dla Bohatera
            #kartkadlabohatera