• WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO RACHU CIACHU

• Z przyjemnością ogłaszam zwycięzców I edycji Szkolnego Konkursu Matematycznego RACHU CIACHU:
            I miejsce Maksymilian Psiuk z klasy 4a
            II miejsce Julian Kopaniecki z klasy 4a
            III miejsce Filip Dul z klasy 4b.

Dziękuję serdecznie za udział wszystkim uczestnikom i gratuluję zwycięzcom.
            Już dzisiaj zapraszam uczniów do konkursu w kolejnym roku szkolnym!
            Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców wręczyła Pani Wicedyrektor Katarzyna Ciołek.

Organizator konkursu: Monika Kubica

• MIKOŁAJKI W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

• 6 grudnia w bibliotece odbyło się podsumowanie Quizu o świętach. W zabawie wzięli udział chętni uczniowie z SP2. Warunkiem było udzielenie prawidłowych odpowiedzi na pytania związane z Mikołajem i świętami. Uczniowie karty z odpowiedziami wrzucali do skrzyneczki ustawionej w bibliotece. Po weryfikacji wybrano 22 karty z prawidłowymi odpowiedziami.

Każdy losował nagrodę, którą mógł sobie wybrać z pośród innych. Wszyscy otrzymali słodki upominek. Dzisiaj każdy czytelnik, który wypożyczał książki w bibliotece, był częstowany słodyczami. I… trzeba przyznać, że liczba wypożyczeń wzrosła zaskakująco.

Dziękujemy Radzie Rodziców za zakup słodyczy dla uczniów oraz Pani Annie Świetlickiej, Ewie Wiśniewskiej-Cholewińskiej za przekazanie nagród.

Joanna Turów

• MIKOŁAJ W SP2 DĘBNO

• Dnia 06.12.2022 r. naszą szkołę odwiedził Mikołaj, który nie zapomniał o nikim. Prezenty otrzymali wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz obsługa i administracja. Przed otrzymaniem prezentu niektórzy uczniowie śpiewali piosenki oraz mówili wierszyki.

Tegoroczne Mikołajki nie byłyby możliwe, gdyby nie wsparcie finansowe Rady Rodziców. Za w/w pomoc bardzo dziękujemy.