• BEZPIECZNE WAKACJE

• Jak bezpiecznie spędzić wakacje? Odpowiedź na te pytanie próbowano udzielić podczas spotkania, w którym uczestniczyli uczniowie klas I-III. Pani Edyta Wierzbicka ze Straży Miejskiej opowiedziała o wszelkich niebezpiecznych sytuacjach, które mogą się wydarzyć podczas wakacji i sposobach reagowania.

Omówiła zasady bezpieczeństwa podczas zabaw nad wodą, w domu i na podwórku a także w kontaktach z obcymi. Jesteśmy pewne, że dzięki temu spotkaniu każde dziecko spędzi wakacje bezpiecznie.

Justyna Bałko, Agnieszka Frątczak

• LET'S EXPLORE ENGLISH TOGETHER

• Za nami rok współpracy międzynarodowej ze szkołami w Turcji i Hiszpanii w ramach realizacji innowacji Let's explore English together. Uczniowie zaangażowani w projekt pisali listy do zaprzyjaźnionych szkół, kartki okolicznościowe i pozdrawienia. Wielokrotnie łączyliśmy się też online dając uczniom możliwość wykorzystania znajomości języka w praktyce.

Wszystkie wspomniane działania znacznie rozwinęły kompetencje językowe, kulturowe i informatyczne uczestników. Kontakty z rówieśnikami z innych krajów bardzo motywowały uczniów do nauki języka angielskiego oraz uświadomiły cel uczenia się.
            Greetings for all involved students and their teachers, especially: İnci Türeli, Hehmet Çal, Emma from Paso a paso school and Roser Ferragut Cassanovas.
            HAPPY HOLIDAYS!!!
            Danuta Fossa
            Wszystkie zdjęcia na szkolnym facebooku.

• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023  odbędzie się 23 czerwca 2023 r. o godzinie 900 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Arkadego Fiedlera w Dębnie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

• DO ZOBACZENIA W NOWYM ROKU SZKOLNYM!

• Dzisiejsze zajęcia laboratorium były wspólnymi zajęciami z innymi uczniami szkoły. Zaprosiliśmy do szkolnego laboratorium chętnych uczniów przebywających w świetlicy szkolnej, by wspólne z nami uczestniczyli w zabawach. Razem kodowaliśmy roboty Korbo, pracowaliśmy na macie – zaprogramuj przyszłość oraz przeżywaliśmy wrażenia z okularami VR.

Instruktorami byli uczniowie ze stałej grupy I - Robotyka dla smyka. Mamy nadzieję, że koledzy i koleżanki byli zadowoleni ze wspólnej pracy i zabawy.
            Opiekun grupy Joanna Turów

#laboratorium#laboratoriumprzyszłości#
            Wszystkie zdjęcia na szkolnym facebooku.