• STARSZY CZYTA MŁODSZEMU

• Taki tytuł nosiła dzisiejsza akcja czytelnicza uczniów klasy III b i I b. Starsi uczniowie czytali młodszym fragment lektury ,,O psie, który jeździł koleją." Zajęcia rozpoczęły się od rozwiązania hasła krzyżówki i krótkiego wprowadzenia w tematykę książki.

Następnie każde dziecko leżąc na swojej poduszce i pod kocykiem, w skupieniu słuchało fragmentów lektury czytanych przez trzecioklasistów. Oni również zadawali pierwszakom pytania do tekstu i nagradzali każdą poprawna odpowiedź. Zajęcia zakończyły się współpracą wszystkich uczniów podczas kolorowania ilustracji do odczytanego fragmentu książki.

M. Jokiel, A. Wierzbicka

• SZANOWNI RODZICE! DROGIE DZIECI!

• Składamy serdeczne podziękowania za Wasze wielkie serca. Było słodko przez cały dzień, a losy nie mieściły się w kartonie. To wszystko na rzecz Kuby Stankiewicza.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy upiekli ciasta, sprzedawali je oraz kupowali na rzecz naszego ucznia.  Zebrana kwota 11 169 29 gr wspomoże leczenie Kuby.

Dyrekcja, pracownicy i Rada Rodziców przy SP2 w Dębnie

• DOKARMIAMY PTAKI

• Uczniowie klasy 1b poznali zasady dokarmiania ptaków zimą. Samodzielnie wykonali ptasie przysmaki i zawiesili je na gałęziach drzew.

Wychowawczyni

• WIZYTA KLASY 2A W SIEDZIBIE AM PANEL

• Uczniowie klasy 2a od czerwca zeszłego roku odwiedzają miejsca pracy swoich rodziców. Tym razem zwiedziliśmy firmę taty Kacpra. Poznaliśmy technologię wytwarzania paneli ogrodzeniowych oraz zawody wykonywane w zakładzie.

Zapoznaliśmy się także z działaniem maszyn, usłyszeliśmy różne ciekawostki dotyczące działalności firmy.

Uczniowie wraz z wychowawczynią bardzo dziękują Panu Arkadiuszowi Cwojdzińskiemu za umożliwienie zwiedzania zakładu.