• MATEMATYCZNE POTYCZKI MŁODYCH UMYSŁÓW

• Dziś 25 marca 2024 r. odbyła się sesja wiosenna konkursu matematycznego "Leon" dla uczniów klas 1-3. Wzięło w nim udział łącznie 45 uczniów: z klas pierwszych 15 osób, z klas drugich 13, z trzecich 15. Uczestnicy mieli okazję zmierzyć się z różnorodnymi zadaniami matematycznymi, które rozwijały ich umiejętności logicznego myślenia i rozwiązywania problemów.

Podczas konkursu atmosfera była pełna skupienia i zaangażowania, a uczniowie wykazali się dużą determinacją i kreatywnością w rozwiązywaniu zadań. Organizacja konkursu pozwoliła uczniom na rozwijanie swoich umiejętności matematycznych w przyjaznej i motywującej atmosferze. Teraz czekamy na wyniki.
            A. Frątczak, J.Bałko, A. Wierzbicka
            GALERIA

• WIZYTA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ SPECJALNEJ TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO U KLASY 2A

• Dnia 26.03.2024r., uczniowie z Szkoły Podstawowej Specjalnej Towarzystwa Salezjańskiego odwiedzili klasę 2a w ramach integracji społecznej. Podczas spotkania uczestniczyli w warsztatach tworzenia pisanek różnymi technikami. Atmosfera była pełna radości i zaangażowania.

Na zakończenie wszyscy obdarowali się nawzajem słodyczami, a dzieci z klasy 2a otrzymały przepiękną kartkę świąteczną.

A. Frątczak

• WIELKANOCNE ŚNIADANIE W KLASIE 3B

• Z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych klasa 3b przygotowała świąteczne śniadanie . Motywem przewodnim było wykorzystanie do śniadania wysianej wcześniej rzeżuchy i posadzonego szczypiorku.

Duża frajdę dało dzieciom stukanie się jajkami, które potem uczniowie wykorzystali do zrobienia pysznych i zdrowych kanapek. Zajęcia przebiegały w świątecznej atmosferze.

Wychowawczyni M. Jokiel