• SPEKTAKL PROFILAKTYCZNY

• Dnia 28.09.2022 w naszej szkole odbył się spektakl profilaktyczny pt.,, Skarbnica bezpieczeństwa ". Przedstawienie przeznaczone było dla uczniów klas 1-3 i miało na celu przekazanie uczestnikom zagrożeń wynikających z prowadzenia niezdrowego trybu życia.

Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w spektaklu i zdobyły dużo wiedzy na temat zdrowych nawyków żywieniowych oraz aktywności fizycznej.

Martyna Kalicka

• DZIEŃ CHŁOPCA W KLASIE 4B

• Dzień Chłopca to bardzo ważne święto w kalendarzu szkolnym. To okazja do integracji zespołu klasowego, tworzenia atmosfery i budowania relacji. Tegoroczny Dzień Chłopca świętowałam z nową klasą - zostałam wychowawczynią klasy czwartej. Upominki pomogli przygotować rodzice. Ja natomiast wydrukowałam dyplomy dla naszych wspaniałych chłopców i przygotowałam zabawy. Nie zabrakło także prezentów dla dziewczynek.

Mojej klasie bardzo spodobała się zabawa ,,Kto tak ma?". Dzięki niej uczniowie poszerzyli wiedzę o swoich koleżankach i kolegach z klasy. Furorę jednak zrobiła zabawa, która polegała na przenoszeniu kolorowych kropek na skrzydła motyla przy pomocy słomek. Każdy chciał wziąć w niej udział, dlatego poświęciliśmy na tę zabawę wiele czasu.

Uczniowie w dobrych humorach wrócili do swoich domów. Tego dnia na pewno tak szybko nie zapomną.

• KREDKOBRANIE - PODSUMOWANIE AKCJI CHARYTATYWNEJ

• Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w dobrowolnej ogólnopolskiej zbiórce przyborów szkolnych dla dzieci i młodzieży polskiej mieszkającej na terenach dawnej Rzeczypospolitej.

Zebrane podczas akcji przybory szkolne, materiały plastyczne, oraz nowe egzemplarze lektur szkolnych trafią do polskich rodzin i ośrodków edukacyjnych na Litwie, Białorusi i Ukrainie.
            Kolejny raz nie zawiedliście!
            KREDKOBRANIE_2022_Lista_Darczyncow.pdf
            Dzisiaj wyjechał do Krakowa z naszej szkoły transport darów, tym razem były to 4 wielkie kartony, w których znalazło się łącznie 571 darów.

Bardzo dziękuję!
            Monika Kubica

• KARDIOIDA NA DZIEŃ KROPKI

• W ramach innowacji CZTERY PORY ROKU uczniowie  klas 4-6 na lekcjach techniki wykonali swoje pierwsze zadanie. Należało ono do  modułu I-go  z działu JESIEŃ, a były to prace dotyczące Międzynarodowego Dnia Kropki.

Z okazji tego święta uczniowie poznali niecodzienną metodę wyszywania, a mianowicie wyszywanie na zwykłej kartce papieru. Nie było to łatwe zadanie, ale każdy uczeń mógł spróbować swoich sił i niejeden z nich odkrył w tym kreatywnym dniu swój talent.

Monika Kubica