• RadiO ArkadiO I NIEZWYKLI GOŚCIE

• Kolejne spotkanie naszej radiowej ekipy było niecodzienne, a to wszystko zasługa wyjątkowego gościa jakim była Tosia.  Tosia jest pieskiem naszej redakcyjnej koleżanki Hani Madery. Hania chciała opowiedzieć o swojej wyjątkowej pasji, a mianowicie miłości do zwierząt.

Z przyjemnością podzieliła się z nami ciekawostkami dotyczącymi rasy jej psa, a także opowiedziała jak spędza czas z Tosią, i jak o nią należy dbać.  Przygotowała piękny plakat ze zdjęciami swojego pieska. Wizyta tego wyjątkowego gościa wprowadziła nas wszystkich w radosny i wesoły klimat. Tosia była bardzo grzeczna i przytulała się do każdej osoby będącej w studiu.
            Natomiast Kasia Maciocha nasza redakcyjna koleżanka zaprosiła do studia RadiO ArkadiO swoją przyjaciółkę Lenę Grzebalską. Obie dziewczyny  również opowiedziały o miłości do zwierząt. Tym razem rozmawialiśmy o koniach.
            Dzisiaj zapraszamy do obejrzenia migawek ze spotkania, a już niebawem zaprosimy Was do obejrzenia relacji z nagrywania naszej kolejnej, już drugiej audycji.

Zapraszamy do naszego studia kolejnych wyjątkowych gości!
            Jeśli chcesz, przygotuj plakat promujący Twój udział w audycji, a my pokażemy go na naszej radiowej ściance.

Opiekun grupy II: Monika Kubica

Prowadzący audycje: Paweł Kunisz
            Operator kamery: Oliwier Jastrzębski
            Zdjęcia: Monika Kubica

Laboratoria Przyszłości #laboratoriaprzyszlosci #laboratoriaprzyszłości #RadiOArkadiO

• SZKOLNY KONKURS KOLĘD W KLASACH 1-3

• Kultywując bożonarodzeniowe tradycje nasza szkoła po raz kolejny cieszyła się światecznym klimatem w czasie corocznego Konkursu Kolęd. Konkurs odbył się 14 grudnia. Oceniane było nie tylko w wykonanie kolędy ale również przygotowanie strojów nawiązujących do świąt Bożego narodzenia. Wśród klas 1- 3 zwycięzcami zostali następujący uczniowie:

Klasy pierwsze:

1 miejsce - Maksymilian Cygan 1b

2 miejsce - Hubert Różański 1b

3 miejsce - Róża Strychaluk 1a

Wyróżnienia:

Pola Szkadun 1a, Julia Zając 1b.

Klasy drugie:

1 miejsce - Borys Brocki 2b

2 miejsce - Jakub Kula 2a

3 miejsce - Alexander Urbanowski kl 2a

Wyróżnienia:

Aleksander Kruszak 2b, Mikołaj Witkowski 2b

Klasy trzecie:

1 miejsce - Aleksandra Bałko 3a

2 miejsce - Hanna Korczak 3b

3 miejsce - Liwia Kopaszewska 3a

Wyróżnienia: Maksymilian Psiuk 3b, Alicja Harmider 3a, Lena Jaździkowska 3b.

Dziękujemy uczestnikom oraz wszystkim, którzy zaangażowali sie w przygotowanie oraz przeprowadzenie konkursu.

Zapraszamy za rok!