• PODZIĘKOWANIE! ZBIÓRKA KARMY 2022

• Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę karmy i zabawek na rzecz Schroniska dla zwierząt w Choszcznie.

Akcja była odpowiedzią na prośbę Urzędu Miejskiego w Dębnie, który był głównym organizatorem pomocy bezdomnym zwierzętom.

Organizator szkolny akcji: Monika Kubica

• MIKOŁAJ W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 W DĘBNIE

• Dnia 06.12.2022 r. naszą szkołę odwiedził Mikołaj, który nie zapomniał o nikim. Prezenty otrzymali wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz obsługa i administracja. Przed otrzymaniem prezentu niektórzy uczniowie śpiewali piosenki oraz mówili wierszyki.

Tegoroczne Mikołajki nie byłyby możliwe, gdyby nie wsparcie finansowe Rady Rodziców.

Za w/w pomoc bardzo dziękujemy.

• MIKOŁAJKI KLAS TRZECICH

• Klasy trzecie były na wycieczce w Gorzowie. Wyjazd był zorganizowany w ramach klasowych mikołajek. Dzieci uczestniczyły w przedstawieniu zrealizowanym w formie musicalu pt. Piękna i Bestia. Wspaniała muzyka, dużo śpiewu i tańca oraz stroje i scenografia na pewno zostaną na długo w pamięci.

Spektakl wypadł świetnie, tym bardziej, że mieliśmy doskonały kontakt z aktorami przemieszczającymi się po scenie i widowni, gdyż siedzieliśmy w pierwszych rzędach. Wielką radością dla nas było pojawienie się na scenie, po spektaklu Świętego Mikołaja, a nawet … dwóch. Byliśmy pierwszymi, którzy go powitali i otrzymaliśmy słodkie upominki. Potem odwiedziliśmy KFC i tu zjedliśmy przygotowany dla nas posiłek ufundowany przez rodziców. Pełni wrażeń wróciliśmy do Dębna.

Joanna Turów i Iwona Grzegorczyk