• KOLĘDNICY

• Okres Bożonarodzeniowy do okazja do kolędowania i przedstawień nawiązujących do narodzin Jezusa. Również w naszej szkole kultywujemy te tradycje.  W dniu 5. 01.  klasy 1-3 mogły obejrzeć krótkie przedstawienie kolędnicze przygotowane przez uczniów klasy 6a.

Był Gwiazdor który zaprosił na przedstawienie, były anioły, diabły i zły Herod, była śmierć z kosą ale wcale nie taka straszna. Dzieci oglądały z zainteresowaniem a aktorzy zebrali na koniec szczere oklaski. Dziękujemy  z współpracę  nauczycielom i wychowawczyniom klas 1- 3. Dziękuje uczniom klasy 6A. Już dziś myślimy jaką niespodziankę przygotować w następnym roku!

Anna Węgier

• NASI UCZNIOWIE POWALCZĄ W KONKURSACH WOJEWÓDZKICH!!!

• Z ogromną przyjemnością prezentujemy uczniów, którzy zakwalifikowali się do kolejnego etapu wojewódzkich konkursów przedmiotowych Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w Szczecinie:

- Julia Kieda z kl. 8a – język polski, biologia i geografia  (n - le przygotowujący- Elżbieta Bąk, Iwona Olobry, Dorota Podbereska)

- Maksymilian Piotrowski – geografia (n - l przygotowujący – Dorota Podbereska

- Zuzanna Olszak z kl. 7 b – język angielski (n - l przygotowujący – Małgorzata Zalech, Damian Podstawczuk)

- Oliwia Mart z kl. 7 a – język niemiecki (n - l przygotowujący – Katarzyna Kaliściak).

Życzymy sukcesów! Będziemy mocno trzymać kciuki!

K. Kaliściak

• DYPLOM OD UNICEF!

• Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim uczniom, którzy wzięli czynny udział w akcji pt. Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF 2022, zwłaszcza uczniom klas 4-6 oraz klasie 3B!

Nasza szkoła należąc do Klubu Szkół UNICEF każdego roku bierze aktywny udział w akcjach charytatywnych, organizowanych przez UNICEF POLSKA. W podziękowaniu nasza szkoła otrzymała DYPLOM.

Koordynator szkolny Klubu Szkół UNICEF
            Monika Kubica

• MY I NASZE BIURKA

• Dzień Sprzątania Biurka to okazja do zadbania o swoje miejsce nauki. Po zajęciach szkolnych, po odpoczynku, każdy uczeń powinien odrobić zadania domowe i przygotować się do lekcji na następny dzień. Najczęściej czyni to przy biurku, o które należy dbać.

Porządek na biurku pomaga w koncentracji uwagi na odrabianym zadaniu, szybkim odszukaniu potrzebnych rzeczy. Pamiętajmy! Biurko to nasza wizytówka. Warto zatem, aby zawsze było czyste, zorganizowane i uporządkowanie. Chętni uczniowie naszej szkoły wzięli udział w tegorocznej akcji. Zapraszamy do obejrzenia fotografii upamiętniających wydarzenie szkolne.