• ŚWIĘTUJEMY 8 MARCA - DZIEŃ KOBIET W NASZEJ SZKOLE

• Dnia 8 marca uczniowie naszej szkoły świętowali Dzień Kobiet. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego w osobach Piotrka, Cypriana, Bartka oraz Wiktora złożyli wszystkim paniom i dziewczynkom najserdeczniejsze życzenia. Pomagała im Amelia oraz Ola. Ponadto w każdej klasie chłopcy wybrali najsympatyczniejszą koleżankę, której wręczono symboliczną koronę oraz okazjonalny medal.

Dodatkowo Rada Rodziców zakupiła dla każdej kobiety oraz dziewczynki słodki upomine. W tym dniu chłopcy zadbali o to, aby ich koleżanki poczuły się wyróżnione. Były życzenia oraz upominki.
            Dla Kobiet, które znamy, moc życzeń dzisiaj mamy: dużo zdrowia, szczęścia i miłości oraz kwiatów i radości! Wszystkim Paniom Tym pracującym i Tym uczącym się z okazji Dnia Kobiet najlepsze życzenia składają wszyscy panowie”

Wszystkie zdjęcia na szkolnym facebooku.

• DZIEŃ KOBIET W KLASIE 4A

• Z okazji Dnia Kobiet uczniowie wraz z wychowawczynią wybrali się do pizzerii. Chłopcy przygotowali ciekawe prezenty. W tym roku najsympatyczniejszą koleżanką została wybrana Maria Makulska. Wszyscy dobrze się bawili.

Hanna Paluch

• DZIEŃ KOBIET W KLASIE 4B

• Kalambury to zabawa, która sprawdza się na każdym integracyjnym spotkaniu klasy. Dzisiaj z powodzeniem skorzystaliśmy z jej zalet podczas klasowego Dnia Kobiet.

Wspomniana gra dydaktyczna uczy kreatywnego myślenia, przełamywania nieśmiałości, pokonywania kompleksów i radzenia sobie z problemami komunikacyjnymi.
            Stała się pretekstem do świetnej, pełnej humoru i emocji zabawy w klasie. Istotne było to, że tej grze zwyciężyć może każdy.
            Ważny był refleks, umiejętność kojarzenia i szybkiego podejmowania decyzji.
            Oczywiście, nie zabrakło upominków dla świętujących.