• CZY ZNASZ TE KSIĄŻKI?

• Z okazji obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w bibliotece zorganizowano zabawę w odgadywanie tytułów książek z literatury pięknej. Uczniowie z klas 1-3 oraz 4-8 losowali kartki z zaszyfrowanymi w formie emotikonów tytułów książek, bajek i baśni.

Za udzielenie poprawnej odpowiedzi mogli poczęstować  się cukierkami. Jak widać na zdjęciach czytelnicy biblioteki szkolnej z entuzjazmem podjęli próbę odgadywania tytułów. Zapraszam do galerii.
            Opracowanie: R. Kunisz

• KLASA 2A W ŚRODOWISKOWYM DOMU SAMOPOMOCY

• W czerwcu zapoczątkowaliśmy akcję " Zaprezentuj swoją pracę" w ramach, której rodzice zapraszają uczniów naszej klasy do odwiedzenia swoich miejsc pracy. Jako pierwszy odwiedziliśmy gabinet rehabilitacji a kolejnym miejscem był Środowiskowy Dom Samopomocy.

Uczniowie podczas wizyty spędzili czas z podopiecznymi ośrodka. Dzieci wykonały piękne prace plastyczne i krawieckie, miały też okazję pomajsterkować, potańczyć i pośpiewać. Zwieńczeniami wizyty był słodki poczęstunek. Uczniowie wraz z wychowawczynią dziękują Pani Katarzynie Gołdyn za zaproszenie a wszystkim pracownikom i podopiecznym za mile spędzony czas.

Agnieszka Frątczak

• „SPOJRZYJ NA ŚWIAT STRONICAMI KSIĄŻKI”

• W ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych uczniowie ze starszych klas prezentują swoim młodszym kolegom książki pochodzące ze zbiorów naszej szkolnej biblioteki. To próba zachęty uczniów do odwiedzania biblioteki i czytania literatury pięknej.

Uczennica z klasy 8a Amelia Kożuszek zaprezentowała na spotkaniach czytelniczych w klasach 3a i 3b książkę pt. ”Kostek pies nie z tego świata”,  autorstwa C. Barker.  Zachęcamy młodszych czytelników  do wypożyczania i czytania serii z psem Kostkiem!
            Opracowanie: R. Kunisz